Σερβία >
Bela Crkva (Banat)
Bela Crkva (Banat) ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Bela Crkva (Banat)
Vila Lola
Beogradska 52, Bela Crkva (Banat), Σερβία
Έχοντας παραλιακή τοποθεσία, το άνετο ξενοδοχείο Vila Lola Bela Crkva 4 αστέρων διαθέτει 11 δωμάτια με θέα στη λίμνη.
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Bela Crkva (Banat)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Zuta Osa Ξενοδοχείο
Jezerska Bb, Bela Crkva (Banat), Σερβία
Το Zuta Osa Ξενοδοχείο Bela Crkva διαθέτει χώρο για ηλιοθεραπεία, αίθριο και χώρο για πικ-νικ, ενώ Istorijski arhiv είναι σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια. Αυτός ο ξενώνας διαθέτει επίσης…
Camping Oaza
Beogradska Bb (Vracevgajsko Jezero), Bela Crkva (Banat), Σερβία
Η Camping Oaza Ξενοδοχείο προσφέρει κατάλυμα σε απόσταση 44 λεπτών οδικώς από το αεροδρόμιο Vrsac. Προσφέροντας στους επισκέπτες 24ωρη ασφάλεια και αποθήκευση αποσκευών, η Camping Oaza Ξενοδοχείο…
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Bela Crkva (Banat)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Apartman Selakovic
- Apartments Idila
- La Perla Apartman 1
- Lipov Lad Διαμέρισμα
- T.I.M.2 Διαμέρισμα
- Apartman Tanja 2
- Apartman Vanila
- Apartman K 99, Karadjordjeva 99, Bela Crkva
- Sumska Kuca Juga Kovacevic Βίλα
- Vila Todorovic
- Studio Apartmani Tanja
- Cvet - Sobe Ξενοδοχείο
- Royal Rose Smestaj
- Villa Elita - Bela Crkva
- Apartman Aleksa
- Rajj Διαμέρισμα
- Rustika Apartment
- Apartmani Nera De Lux
- T.I.M. Διαμέρισμα
- Vila De Lux
- Apartman Dragana
- Apartman Ljiljana Bela Crkva
- Vila Plaza-1
- Lelita Διαμέρισμα
- Smestaj Veljkovic
- Apartmani Stojicic
- Apartmani Milenko
- T.I.M. Διαμέρισμα
- Big Apartman Bela Crkva
- Vila Sunce 1 Bela Crkva
- Apartments Jeremic
- Vila Fontana - Sobe
- Hostel Bojana
- Guest House Cane Smestaj
- Cane Rooms
- Ljiljana 2 Bela Crkva
- Apartman Halabrin
- Vila Sunce
- Apartmani Stojicic
Ladybird Lodge
Ludvig Polje Bb, Bela Crkva (Banat), Σερβία
Η Ladybird Lodge Bela Crkva με 1 υπνοδωμάτιο μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα και προσφέρει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ασχοληθούν με μπάντμιντον και σκι.
Mint Διαμέρισμα
Dejana Brankova 26, Bela Crkva (Banat), Σερβία
Λίμνες Μπέλα Κρκβά, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Mint Διαμέρισμα Bela Crkva.
Εξαιρετκό
(9 σχόλια)